Krd Group Yalova Termal Palace

Krd Group projesi kapsamında Yalova Thermal PalaceTesisimiz kuruluş aşamasında açık zorlu testlerden ve sınavlardan geçirilmiştir. Tüm bunların sonucunda ise her şeyiyle mükemmel olduğuna inanırdır ve sizlerin beğenisine sunuldu.

Tesisimizi diğerlerinden ayıran en büyük fark tesisimizin kalitesi ve değişik dekorasyonu diğerlerinden birkaç adım önde olmasını sağlayan peyzajı. Bunları görmeniz için sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Geldiğiniz zaman göreceklerinize inanamayacaksınız. Yalova Termal Palace Proje İnşaası büyük bir hızla devam ediyor.

Park düzenlemeleri yeşil alan süslemeleri var olan muhteşem eleman ve ekipmanları güler yüzlü hizmet, bunun yanında açık kapalı havuzlar, sıcak su havuzu, soğuk su havuzu, aqua park, çocuklara eğitmenler eşliğinde yüzme kursu yada farklı faaliyet çeşitleri aynı zamanda değişik süs havuzları bahçe içerisinde oyun parkları ile sizler de cazibesine kapılacaksınız. Bu projeyi inceledikten sonra içerisine eyer almak isteyecek ve bizlere ulaşmak isteyeceksiniz.

7/24 Yedi yirmi dört danışman hattımızı arayabilir, ücret ve hizmet politikalarımızı öğrenebilir bunarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer tatil düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu şekilde daha uygun fiyatlarla hizmetlerimizin tümünden faydalanabilirsiniz.

Advertisements

One response to “Krd Group Yalova Termal Palace

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s